Т-34

Т-34

Dec. 27, 2018Russia139 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Т-34 Cały Film PL

Opis filmu Т-34


Druga Wojna Światowa. Podczas bitwy pod Moskwą, porucznik Nikołaj Ivuszkin (dowódca czołgu T-34) angażuje się w nierówną walkę z asem elitarnych, niemieckich sił pancernych, Klausem Jagerem. Podejmując się zniszczenia samemu tuzina niemieckich czołgów, wyrusza na zdałoby się samobójczą misję. Ale czyż szczęście nie sprzyja odważnym? Niestety, pomimo wygranej bitwy traci swój czołg i ląduje w niewoli. Kiedy po trzech latach, wiosną 1944 r., ponownie staje oko w oko ze swoim wrogiem Jagerem, Ivushkin będzie znów mógł udowodnić swoją wartość. Tylko, czy tym razem będzie chodziło o wygranie zbrojnej potyczki …?

Cały film Т-34 dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Т-34 w HD

Oryginalny tytuł Т-34
Filmweb ocena 6.7 10,983 ocen
Zalukaj ocena 7 627 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Gran Torino
John Rambo
Cynicy i praktycy
Shiva Baby
Star Trek 10: Nemesis
Después de ti
Liga Sprawiedliwości: Mrok
Niebo miłości
Zabójczy koktajl
Tropiciel
Cyborg X
Bad Company – Czeski łącznik

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.