Apex

Apex

Nov. 12, 2021Canada108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Apex Cały Film PL

Opis filmu Apex


Grupa myśliwych płaci za elitarne polowanie na bezludnej wyspie – łowy na człowieka. Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, gdy to myśliwi stają się “zwierzyną”. Były policjant Thomas Malone ( Bruce Willis ) odsiaduje dożywocie za przestępstwo, którego nie popełnił. Otrzymuje szansę odzyskania wolności, jeśli przeżyje śmiertelną grę, w której grupa myśliwych płaci za przyjemność polowania na innego człowieka na odległej wyspie. Malone akceptuje zasady, a kiedy przybywa na miejsce, rozpętuje piekło, zastawiając pułapki i prowadząc ze swoimi prześladowcami psychologiczną wojnę.

Cały film Apex dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Apex w HD

Oryginalny tytuł Apex
Filmweb ocena 3.5 25 ocen
Zalukaj ocena 5.7 119 ocen

Reżyser


Edward Drake
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Army of the Dead
Oficer Blart w Las Vegas
ARQ
Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl
Nocny pościg
Lego DC Comics Super Heroes: The Flash
Shotgun Stories
Memento
Snajper: Ostatni strzał
Jądro Ziemi
Zjadacz grzechów
Little Fish

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.