CJ7

CJ7

Jan. 30, 2008Hong Kong86 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

CJ7 Cały Film PL

Opis filmu CJ7


Chow Ti jest biednym robotnikiem budowlanym żyjącym w slumsach. Po śmierci żony samotnie wychowuje syna Dicky’ego. Chcąc, aby jego dziecko zaszło w życiu znacznie wyżej niż on sam, niemal wszystkie pieniądze przeznacza na czesne syna w elitarnej, prywatnej szkole. Kolegami Dicky’ego są tam dzieci z zamożnych rodzin, które wyśmiewają jego brudne ubrania i rozwalające się buty. Bawią się najdroższymi zabawkami, o których Dicky może tylko pomarzyć. Pewnego dnia, przeszukując jak zwykle wysypisko śmieci w poszukaniu czegoś wartościowego, Chow Ti znajduje coś wyglądającego jak piłka. Zabiera ją dla syna. Wkrótce okazuje się, że jest to kosmiczna zabawka, pozostawiona na Ziemi przez przybyszów z innej planety.

Cały film CJ7 dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film CJ7 w HD

Oryginalny tytuł 長江七號
Filmweb ocena 6.4 15,342 ocen
Zalukaj ocena 7.2 444 ocen

Reżyser


Stephen Chow
Reżyser

Obsada

Xu Jiao isDicky Chow
Dicky Chow
Kitty Zhang isMiss Yuen
Miss Yuen
Huang Lei isJohnny
Johnny
Yao Wen-Xue isStorm Dragon
Storm Dragon
Lei Yu isJohnny's Entourage
Johnny's Entourage
Udostępnień0

Podobne tytuły

爵迹
Hollywood atakuje
Unconditional
A Quiet Place Part II
Prezenty z nieba
Bociany
SpongeBob Film: Na ratunek
僕のヒーローアカデミア THE MOVIE ~2人の英雄~
Wonder Woman 1984
Ciało Anny Fritz
Palm Springs
Monster

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.