Coffee i Kareem

Coffee i Kareem

Apr. 03, 2020USA88 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Coffee i Kareem Cały Film PL

Opis filmu Coffee i Kareem


Policjant James Coffee (Ed Helms) w końcu ma świetną dziewczynę – Vanessę Manning (Taraji P. Henson). Jednak jej uroczy dwunastoletni syn Kareem (Terrence Little Gardenhigh) właśnie knuje, jak zakończyć ich związek. Aby raz na zawsze pozbyć się chłopaka matki, Kareem próbuje zatrudnić zbiegłych kryminalistów. Niestety przypadkiem ujawnia siatkę przestępczą, która bierze sobie rodzinę chłopaka na cel. Aby uchronić Vanessę, Kareem niechętnie łączy siły z Coffeem i rusza w niebezpieczny pościg po Detroit. Film „Coffee i Kareem” w reżyserii Michaela Dowse’a („Stuber”, „Zabijaka”) to pełna akcji komedia o nawiązywaniu zaskakujących przyjaźni bez przebierania w słowach.

Cały film Coffee i Kareem dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Coffee i Kareem w HD

Oryginalny tytuł Coffee & Kareem
Filmweb ocena 5.1 12,823 ocen
Zalukaj ocena 5.6 280 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Po prostu walcz 3
Imprezowi rodzice
Jexi
捉妖记2
Komenda: Zabij
Последний богатырь: Корень зла
Bez przedawnienia
Wdowy
Paradise Beach
Szalony samuraj Musashi
Agentka
Zajmiesz się nim?

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.