Czas smierci

Czas smierci

Jan. 18, 2002France94 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Czas smierci Cały Film PL

Opis filmu Czas smierci


Londyn, 2001. Grupa studentów na imprezie rzuca sobie wyzwanie, aby grać z oüija. To, co zaczyna się jako żart, szybko staje się niepokojącym doświadczeniem: szkło określa komunikat „wszyscy umierają”. Liam bierze to najtrudniej; wybiega z pokoju i schronia się na dachu. Jego dziewczynie Annie udało się go trochę uspokoić, a potem zostawia go, by wziął inhalator. Chwilę później Liam widzi zwęglone ciało Annie przedzierające się przez szklany sufit i spadające na podłogę pokoju, w którym urządzali przyjęcie. Zdewastowany tym, co się stało, Liam i jego przyjaciele odchodzą na emeryturę. W środku nocy budzi ich Webster. Odkrył coś w filmie, który nakręcili na imprezie: przerażająca wizja Annie uciekającej przed czymś, ściganej przez cień, którego ledwo dostrzegasz …

Cały film Czas smierci dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Czas smierci w HD

Oryginalny tytuł Long Time Dead
Filmweb ocena 4.7 5,718 ocen
Zalukaj ocena 5.4 100 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Ocean ognia
Crisis
Cerebrum
Cranston Academy: Monster Zone
Martyrs. Skazani na strach
Doom: Annihilation
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
Hitman: Agent 47
Nightfire
Barbie & Kendra Save the Tiger King
#Horror

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.