Człowiek Mafii

Człowiek Mafii

Nie zakładaj się, jeżeli nie możesz pozwolić sobie na przegraną.Nov. 13, 2015USA93 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Człowiek Mafii Cały Film PL

Opis filmu Człowiek Mafii


Pracownik kasyna Vaughn wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej córki. Gdy jego szef Frank „Pope” odmawia mu pożyczki, w akcie rozpaczy decyduje się obrabować prowadzone przez niego kasyno. Łupem Vaughna i jego kumpla Coxa padają 3 miliony dolarów. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem, trakcie ucieczki mężczyźni porywają miejski autobus, a jadących nim pasażerów biorą jako zakładników. Rusza obława policyjna. Także Pope nie zamierza odpuścić wykradzionej kasy i wysyła w pościg swojego najlepszego człowieka. Tymczasem do terminu zapłaty za operację umierającej córki Vaughna pozostały już tylko godziny…

Cały film Człowiek Mafii dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Człowiek Mafii w HD

Oryginalny tytuł Heist
Filmweb ocena 6.1 29,704 ocen
Zalukaj ocena 6.1 751 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Siedem grzechów głównych: Przeklęty przez światło
Hardcore Henry
Chappie
Personal Shopper
Raport
Line of Duty
Atomówki: Film
Gothika
Tajni i fajni
Zagubiona kula
Fortress
Hellraiser VI: Droga do Piekła

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.