Dla niej wszystko

Dla niej wszystko

Nov. 18, 2010USA133 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Dla niej wszystko Cały Film PL

Opis filmu Dla niej wszystko


John Brennan (Russell Crowe) uważa swoje życie za doskonałe, dopóki jego żona, Laura (Elizabeth Banks) nie zostaje aresztowana za makabryczne morderstwo, którego twierdzi, że nie popełniła.Trzy dni przed wyrokiem John stara się zapobiec rozpadowi rodziny – wychowuje syna i wykłada na college’u, jednocześnie zbierając dowody, by udowodnić niewinność swojej żony. Po odrzuceniu ostatniej apelacji za jedyną szansę mężczyzna uważa ucieczkę Laury z więzienia. Szuka pomocy u doświadczonego uciekiniera (Liam Neeson), wkraczając w niezwykle niebezpieczny świat i ryzykując wszystko dla ukochanej kobiety.

Cały film Dla niej wszystko dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Dla niej wszystko w HD

Oryginalny tytuł The Next Three Days
Filmweb ocena 7.3 190,765 ocen
Zalukaj ocena 7.1 2,177 ocen

Reżyser


Paul Haggis
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Upadek Grace
Ukryte piękno
あの頃、君を追いかけた
Nocny pościg
Niezłomny: Droga do odkupienia
Plan B
Operacja bracia
Drought
The Viking War
Kopciuszek
Archive
Grzeczne dziewczyny tego nie robią

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.