FAME MMA 10

FAME MMA 10

May. 15, 2021Polska10
Twoja ocena: 8
8.1 16

FAME MMA 10 Cały Film PL

Opis filmu FAME MMA 10


Już 15 maja 2021 roku odbędzie się jubileuszowa gala najpopularniejszej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce. FAME MMA 10 to wielkie wydarzenie dla całego świata sportów MMA w Polsce i nie tylko oraz celebrytów. Podczas FAME MMA 10 NA ŻYWO zobaczymy aż dziesięć walk pełnych emocji. Początek gali został zaplanowany na godzinę 20:00.

FAME MMA 10 zdaniem ekspertów przyciągnie bardzo dużo widzów nie tylko młodych ale też tych starszych. Karta walk została przygotowana w ten sposób aby zapewnić równowagę między zawodowcami a amatorami w sporcie MMA. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO będzie dostępna online o godzinie 20:00 w naszym serwisie VOD-TV. Aby oglądać stream online z gali FAME MMA 10 wejdź na naszą stronę godzinę wcześniej aby nie nastąpiło obciążenie serwerów podczas transmisji na żywo. Cała transmisja na żywo będzie dostępna w jakości FULL HD oraz 4K. Nasze doświadczenie względem poprzednich transmisji na żywo z FAME MMA pozwala nam dostarczać obraz na żywo bez reklam, limitów oraz zacinania.

Dostęp do transmisji FAME MMA 10 NA ŻYWO będzie dostępny dla wszystkich widzów vod-tv. Jedyny serwis VOD w internecie oferujący FAME MMA 10 NA ŻYWO. Oglądając u Nas masz pewność stabilności transmisji online oraz jakości 4K. FAME MMA 10 Kiedy się odbędzie ? Gdzie obejrzeć i oglądać FAME MMA 10 NA ŻYWO ? 15 maja 2021 roku na vod-tv.pl

KARTA WALK FAME MMA 10:

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Norman Parke (walka wieczoru)

Michał Gała – Mikołaj Śmieszek

Marcin Dubiel – Cezary Nykiel

Dawid Malczyński – Adrian „Polak” Polański

Mateusz „Muran” Murański – Arkadiusz „AroY” Tańcula

Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Dawid „Ambro” Ambroziak – Piotr „Miejski drwal” Szczurek

Łukasz Lupa – Gabriel „Arab” Al-Sulwi

Piotr Pająk – Alan Kwieciński

Mateusz „Haribo” Gąsiewski – Amadeusz „Ferrari” Roślik


Cały film FAME MMA 10 dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film FAME MMA 10 w HD

Oryginalny tytuł FAME MMA 10
Filmweb ocena 9.9 228 ocen
Zalukaj ocena 10 391 ocen

Reżyser


Reżyser

Obsada

Udostępnień30

Podobne tytuły

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.