Hobbit: Niezwykła Podróż

Hobbit: Niezwykła Podróż

Hobbit, czyli tam i z powrotemNov. 26, 2012New Zealand169 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Hobbit: Niezwykła Podróż Cały Film PL

Opis filmu Hobbit: Niezwykła Podróż


Akcja rozgrywa się na 77 lat przed wydarzeniami z „Władcy Pierścieni”, opowiada historię niziołka Bilba Bagginsa (Martin Freeman), który za namową czarodzieja Gandalfa (Ian McKellen) i krasnoluda Thorina (Richard Armitage) Dębowej Tarczy wyrusza, aby pomóc w znalezieniu Arcykamienia Thraina, starożytnego skarbu krasnoludzkich władców. Towarzyszy im kompania Thorina składająca się z dwunastu przedstawicieli jego rasy. Cała drużyna przemierza Mgliste Góry, gdzie Bilbo wchodzi w posiadanie tajemniczego artefaktu, stacza niezliczoną ilość bitew ze stworami Śródziemia, by w końcu dotrzeć do celu, Samotnej Góry, w której Arcykamienia, jak i innych skarbów, broni Smaug, największy smok swoich czasów.

Cały film Hobbit: Niezwykła Podróż dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Hobbit: Niezwykła Podróż w HD

Oryginalny tytuł The Hobbit: An Unexpected Journey
Filmweb ocena 7.8 790,999 ocen
Zalukaj ocena 7.3 15,554 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Blackfox
Hello Again – Ein Tag für immer
Sezon na misia 2
Nowe szaty króla
Ziemia i krew
ファントム オブ キル ―ZEROからの反逆―
Szklana Pułapka 5
Naczelny dowódca
Fernando
Moja niewidzialna siostra
Bociany
Darc

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.