Instynkt pierwotny

Instynkt pierwotny

Dec. 27, 2019USA97 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Instynkt pierwotny Cały Film PL

Opis filmu Instynkt pierwotny


Frank Walsh (Nicolas Cage) jest zawodowym łowcą zwierząt. Ze swoich wypraw w niedostępne rejony Amazonii każdorazowo przywozi egzotyczne okazy. Tym razem udało mu się schwytać niezwykle rzadkiego białego jaguara. Okazuje się, że frachtowiec, który wynajął do przewiezienia swoich zdobyczy, musi zabrać jeszcze jeden niebezpieczny ładunek. To Richard Loffler (Kevin Durand) – zawodowy zabójca potajemnie ekstradowany do Stanów Zjednoczonych. Gdy na pełnym morzu udaje mu się wydostać z zamknięcia i uwolnić dzikie zwierzęta, statek zamienia się w stalową dżunglę, w której każdy krok może okazać się ostatnim. Kto zostanie królem tego polowania?

Cały film Instynkt pierwotny dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Instynkt pierwotny w HD

Oryginalny tytuł Primal
Filmweb ocena 4.9 7,161 ocen
Zalukaj ocena 6 209 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Zbłąkany
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Intruz
Karate Kid
Słodka zemsta
Szalony Lot
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time
Świat Zwierząt
宗师叶问
S.W.A.T. Jednostka Specjalna
Odwet
Mortal

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.