Jack Reacher: Jednym strzałem

Jack Reacher: Jednym strzałem

Jednym strzałemDec. 20, 2012USA130 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Jack Reacher: Jednym strzałem Cały Film PL

Opis filmu Jack Reacher: Jednym strzałem


Film zrealizowany na podstawie książki Lee Childa. Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa. James zostaje dotkliwie pobity w więzieniu i zapada w śpiączkę. Jego siostra Rosemary postanawia pomóc bratu i wynajmuje młodą, ambitną prawniczkę.

Cały film Jack Reacher: Jednym strzałem dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Jack Reacher: Jednym strzałem w HD

Oryginalny tytuł Jack Reacher
Filmweb ocena 7 321,847 ocen
Zalukaj ocena 6.5 5,417 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Prawo do zemsty
Bright
Kangur Jack
The Phenom
Escape Room
Space Sweepers
Zagłada
Mścicielka
Chapo: El Escape Del Siglo
Hitman’s Wife’s Bodyguard
Slumdog. Milioner z ulicy
Outlander

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.