Jackass 3D

Jackass 3D

Oct. 15, 2010Romania94 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Jackass 3D Cały Film PL

Opis filmu Jackass 3D


Jackass, program rozrywkowy MTV, realizowany w 2000 roku, to przede wszystkim dowcipy (często wulgarne), kaskaderskie wyczyny, niebezpieczne wygłupy jego bohaterów. Mimo, że już od pierwszego odcinka serialu w MTV pojawiło się ostrzeżenie, że wyczyny prezentowane na ekranie są dokonywane przez profesjonalistów i nie należy ich powielać, to popisy grupy stały się wśród młodzieży kultowe i znalazły nawet swoich naśladowców.

Cały film Jackass 3D dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Jackass 3D w HD

Oryginalny tytuł Jackass 3D
Filmweb ocena 7 59,352 ocen
Zalukaj ocena 6.5 983 ocen

Reżyser


Obsada

Ryan Dunn isHimself
Himself
Steve-O isHimself
Himself
Jason Acuña isWee Man (Himself)
Wee Man (Himself)
Udostępnień0

Podobne tytuły

Porwanie Heinekena
Benny Loves You
AEW All Out 2020
Tony Parker: Ostatni rzut
Piknik z niedźwiedziami
Mujeres arriba
EVANGELION 超•現實
Mój książę z bajki
Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy
बाघी ३
Straszny Film 2
Spectral

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.