Jestem na tak

Jestem na tak

Jedno słowo może zmienić wszystko.Dec. 09, 2008USA104 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Jestem na tak Cały Film PL

Opis filmu Jestem na tak


Bohaterem filmu „Jestem na tak” jest Carl Allen – mężczyzna, który postanawia odmienić swoje życie. Angażuje się on w samopomocowy program opierający się na jednej prostej zasadzie: mówić „tak” wszystkim i… na wszystko. Początkowo uwolnienie potęgi słowa „tak” przekształca życie Carla w zdumiewający i nieoczekiwany sposób, ale wkrótce mężczyzna odkrywa, że otwarcie własnego życia na nieskończona liczbę możliwości ma również swoje minusy.

Cały film Jestem na tak dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Jestem na tak w HD

Oryginalny tytuł Yes Man
Filmweb ocena 6.8 348,547 ocen
Zalukaj ocena 6.6 5,295 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

El ascensor
Praziomek
Tata kontra tata
The Wedding Veil
Merida Waleczna
Piotruś Królik 2: Na gigancie
Tolo Tolo
Wieczorówka
Galeria złamanych serc
Rekinado 6: Ząb czasu
Hedwig and the Angry Inch
Under Wraps

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.