Jestem na tak

Jestem na tak

Jedno słowo może zmienić wszystko.Dec. 09, 2008USA104 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Jestem na tak Cały Film PL

Opis filmu Jestem na tak


Bohaterem filmu „Jestem na tak” jest Carl Allen – mężczyzna, który postanawia odmienić swoje życie. Angażuje się on w samopomocowy program opierający się na jednej prostej zasadzie: mówić „tak” wszystkim i… na wszystko. Początkowo uwolnienie potęgi słowa „tak” przekształca życie Carla w zdumiewający i nieoczekiwany sposób, ale wkrótce mężczyzna odkrywa, że otwarcie własnego życia na nieskończona liczbę możliwości ma również swoje minusy.

Cały film Jestem na tak dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Jestem na tak w HD

Oryginalny tytuł Yes Man
Filmweb ocena 6.8 345,727 ocen
Zalukaj ocena 6.6 5,137 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Bubble Boy
Aquaslash
西游记之大圣归来
Anglik, który mnie kochał
Leprechaun powraca
Here Today
CJ7
Los hipócritas
Sky Sharks
Noc W Muzeum: Tajemnica Grobowca
Spy Intervention
Króliczek

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.