Król Skorpion 2: Narodziny wojownika

Król Skorpion 2: Narodziny wojownika

Jul. 19, 2008USA109 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Król Skorpion 2: Narodziny wojownika Cały Film PL

Opis filmu Król Skorpion 2: Narodziny wojownika


Zobacz, jakie były początki legendarnego Króla Skorpiona! Gdy na oczach młodego Mathayusa król morduje jego ojca (zwycięzca turnieju Ultimate Fighting Championship Randy Couture) w chłopaku rodzi się pragnienie zemsty, które uczyni z niego najstraszliwszego wojownika starożytności. Reżyser takich hitów, jak „Resident Evil: Zagłada” i „Nieśmiertelny” zaprasza do największej z epickich przygód, w której króluje nieprzerwana, zapierająca dech w piersiach akcja i niesamowite efekty specjalne!

Cały film Król Skorpion 2: Narodziny wojownika dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Król Skorpion 2: Narodziny wojownika w HD

Oryginalny tytuł The Scorpion King 2: Rise of a Warrior
Filmweb ocena 3.8 13,446 ocen
Zalukaj ocena 4.6 441 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Aquaman
Monster Pets: A Hotel Transylvania Short
Kraina cudów
O czym marzą zwierzęta
Legion Samobójców
Spider-Man 3
Pingwiny z Madagaskaru
Manhunt
Wielkie kino
Shaft
The Condemned 2
Kod 211

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.