Króliczek

Króliczek

Rozum. Uroda. Odwaga. Te dziewczyny to mają...Tylko jeszcze o tym nie wiedzą.Aug. 22, 2008USA97 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Króliczek Cały Film PL

Opis filmu Króliczek


Kiedy Shelly (Anna Faris), króliczek Playboya zostaje wyrzucona z Rezydencji Playboya, nie ma się gdzie podziać. Jednak dzieję się tak dopóki nie przyłącza się do dziewczyn z żeńskiego zgromadzenia „Zeta Tau Zeta”. Członkinie tego zgromadzenia – siedem z najbardziej ociemniałych społecznie kobiet na tej planecie – mają stracić swój dom. Z tego powodu potrzebują dawki czegoś, co tylko wiecznie pełna życia Shelly potrafi dostarczyć… poza tym pragną one, każda z osobna, nauczyć się jak przestać stawać się kimś, kim inni chcą by one były, a zacząć być po prostu sobą.

Cały film Króliczek dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Króliczek w HD

Oryginalny tytuł The House Bunny
Filmweb ocena 5.5 82,076 ocen
Zalukaj ocena 5.7 1,547 ocen

Reżyser


Fred Wolf
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Och, życie
Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora
Lucia i seks
Kraina lodu II
Not-So Amazing
Rock Dog 2: Rock Around the Park
Kronika świąteczna: Część druga
Intruz
Strażnicy Galaktyki Vol. 2
Straszny Film 3
Send It!
Scooby-Doo: Wesołego Halloween!

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.