Lew

Lew

Jan. 29, 2020France95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Lew Cały Film PL

Opis filmu Lew


W szpitalu psychiatrycznym przebywa pacjent, który podaje się za słynnego tajnego agenta, który trafił tam w skutek działań swoich wrogów. Lew – bo tak każe się nazywać ów mężczyzna – rzeczywiście wykazuje się sporym sprytem i nietypowymi umiejętnościami. Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach ginie narzeczona psychiatry, a ten nie mogąc odnaleźć ukochanej zwraca się o pomoc do swojego pacjenta. Zanim jednak zaczną szukać kobiety, muszą wydostać się pilnie strzeżonego szpitala.

Cały film Lew dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Lew w HD

Oryginalny tytuł Le Lion
Filmweb ocena 5.4 899 ocen
Zalukaj ocena 5.3 124 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Zwierzak
Skok na kasę
Palm Springs
Rugratsy szaleją
Epoka Lodowcowa: Wielkanocne Niespodzianki
Men in Black: International
Świąteczny szok
Sex School: Student Bodies
Między nami, misiami. Film
A Serial Killer’s Guide to Life
Kraina Lodu: Przygoda Olafa
Pewnego razu… w Hollywood

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.