Lulli

Lulli

Dec. 26, 2021Brazil90 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Lulli Cały Film PL

Opis filmu Lulli


Lulli jest młodą, ambitną studentką medycyny, która marzy o zostaniu najlepszym chirurgiem na świecie. Nic nie może jej w tym przeszkodzić – nawet chłopak, z którym niedawno zerwała. Jednak jej świat wywraca się do góry nogami, gdy zostaje porażona prądem przez urządzenie do rezonansu magnetycznego i – o ironio! – zaczyna słyszeć myśli innych. Teraz dziewczyna, która była głucha na ludzi wokół siebie, odkryje możliwości i zagrożenia płynące z wiedzy o tym, co myślą inni.

Cały film Lulli dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Lulli w HD

Oryginalny tytuł Lulli
Filmweb ocena 4.7 925 ocen
Zalukaj ocena 5.9 94 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Porno
Mapa maleńkich wspaniałości
Ladybug & Cat Noir Awakening
Młodzi Tytani: Akcja! Film
Tydzień życia
101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda
American Pie: Bractwo Beta
Kung Fu Panda
Zaczarowana
Luca
Bayala i ostatni smok
Figli

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.