Maria Magdalena

Maria Magdalena

Mar. 15, 2018USA120 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Maria Magdalena Cały Film PL

Opis filmu Maria Magdalena


„Maria Magdalena” to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii (dwukrotnie nominowana do Oscara® Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu (trzykrotnie nominowany do Oscara® Joaquin Phoenix). Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem.

Cały film Maria Magdalena dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Maria Magdalena w HD

Oryginalny tytuł Mary Magdalene
Filmweb ocena 5.9 9,595 ocen
Zalukaj ocena 6.3 413 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Tentacles
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze
Diuna
Nieodwracalne
Dom na plaży
Better Days
Le Mans ’66
Zabójcze złudzenia
The Dry
Dear Zindagi
தர்பார்
Los Modernos

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.