Moja miłość

Moja miłość

Oct. 21, 2016USA112 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Moja miłość Cały Film PL

Opis filmu Moja miłość


Historia oparta na faktach. Masakra, która miała miejsce 20 kwietnia 1999 roku w Columbine High School całkowicie zmieniła spojrzenie Amerykanów na życie uczniów liceów. Dwaj nastoletni uczniowie weszli na teren szkoły i strzelając z broni palnej, zamordowali dwunastu rówieśników i jednego nauczyciela. Strzelanina w Columbine odbiła się szerokim echem na całym świecie, wywołując panikę moralną związaną z młodzieżą nieprzystosowaną społecznie, środkami antydepresyjnymi, brutalnymi filmami, muzyką i grami komputerowymi, Internetem oraz powszechnym dostępem do broni. Główną bohaterką jest Rachel Joy Scott jedna z ofiar tego tragicznego wydarzenia.

Cały film Moja miłość dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Moja miłość w HD

Oryginalny tytuł I'm Not Ashamed
Filmweb ocena 6 3,534 ocen
Zalukaj ocena 7.5 190 ocen

Reżyser


Brian Baugh
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Oczy anioła
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
きみと、波にのれたら
Zanim odejdę
Homar
신과함께-죄와 벌
Sound of Freedom
Maquia: Obiecaj mi kwiat na pożegnanie!
Twoja nieznajoma
Auto pułapka
Until Forever
Terminal

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.