Moxie

Moxie

Mar. 03, 2021USA111 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Moxie Cały Film PL

Opis filmu Moxie


Vivian, z pozoru nieśmiała 16-latka, zawsze wolała się nie wychylać. Jednak gdy w szkole pojawia się nowa uczennica, Vivian jest zmuszona do krytycznej oceny seksistowskich zachowań szkolnych kolegów, którym wszystko uchodzi płazem, i dochodzi do wniosku, że ma tego dosyć. Zainspirowana buntowniczą przeszłością swojej matki Vivian anonimowo publikuje undergroundowy zin pod tytułem „Moxie”, w którym demaskuje występki i uprzedzenia panujące w szkole, czym niespodziewanie wznieca rewolucję. Stojąc na jej czele, Vivian nawiązuje nowe przyjaźnie ze zwolenniczkami i zwolennikami ruchu, który wznosi się ponad podziały szkolnych paczek i klubów. Młodzi ludzie wspólnie uczą się, w jaki sposób radzić sobie z blaskami i cieniami szkolnego życia.

Cały film Moxie dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Moxie w HD

Oryginalny tytuł Moxie
Filmweb ocena 6.7 22,161 ocen
Zalukaj ocena 7.5 552 ocen

Reżyser


Amy Poehler
Reżyser

Obsada

Hadley Robinson isVivian Carter
Vivian Carter
Alycia Pascual-Peña isLucy Hernandez
Lucy Hernandez
Nico Hiraga isSeth Acosta
Seth Acosta
Sabrina Haskett isKaitlynn Price
Kaitlynn Price
Patrick Schwarzenegger isMitchell Wilson
Mitchell Wilson
Sydney Park isKiera Pascal
Kiera Pascal
Udostępnień0

Podobne tytuły

Echo Boomers
The Man In The Hat
Chichipatos: ¡qué chimba de Navidad!
Czy naprawdę wierzysz?
Księga dżungli
Shottas
Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi
Mank
Honey 3
Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają
Zalotnik w akcji
Toy Story 4

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.