Nie otwieraj oczu

Nie otwieraj oczu

Dec. 13, 2018USA124 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Nie otwieraj oczu Cały Film PL

Opis filmu Nie otwieraj oczu


Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami.

Cały film Nie otwieraj oczu dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Nie otwieraj oczu w HD

Oryginalny tytuł Bird Box
Filmweb ocena 6.6 305,274 ocen
Zalukaj ocena 6.9 7,944 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Maggie
Lucia i seks
Midsommar. W biały dzień
Snowpiercer: Arka Przyszłości
Hanging Up
Level 16
Avengers: Koniec gry
Pojedynek
Proyecto Lázaro
A-X-L
Buntownicy
Archive

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.