Nieśmiertelny

Nieśmiertelny

Dec. 05, 2019Italy115 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Nieśmiertelny Cały Film PL

Opis filmu Nieśmiertelny


Spin-off serialu „Gomorra” o świecie, w którym nieśmiertelność staje się kolejną formą potępienia. Ciro Di Marzio postrzelony przez swojego jedynego przyjaciela Gennaro Savastano trafia do ciemnych wód Zatoki Neapolitańskiej. Im bliżej jest dna, tym więcej wspomnień przelatuje mu przez głowę. Jest rok 1980. Niszczycielskie trzęsienie ziemi sieje spustoszenie w mieście. Jednak pod gruzami znaleziony zostaje płaczący noworodek. Od tego dnia znany jest jako „Nieśmiertelny”.

Cały film Nieśmiertelny dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Nieśmiertelny w HD

Oryginalny tytuł L'Immortale
Filmweb ocena 6.6 4,781 ocen
Zalukaj ocena 6.8 342 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Nawiedzony dwór
Madame Claude
Embattled
Minari
Amerykańska zbrodnia
Sherlock: Upiorna panna młoda
Autostrada
Notatnik śmierci
Circle
Loving
Boże Ciało
Księgowy

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.