Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Sep. 11, 2003USA102 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 Cały Film PL

Opis filmu Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2


Zrozpaczony po śmierci żony Caroliny (Salma Hayek) muzyk El Mariachi (Antonio Banderas) podróżuje po kraju z arsenałem broni w futerale gitary. W końcu odnajduje go skorumpowany agent Sands (Johnny Depp) i zleca udaremnienie zamachu na prezydenta Meksyku, którego pomysłodawcą jest groźny narkotykowy baron Barrillo (Willem Dafoe). El wyrusza do walki, gdyż ma dodatkowo do wyrównania z przestępcą krwawe porachunki. Pomagają mu dwaj wierni kompani – Lorenzo (Enrique Iglesias) i Fideo (Marco Leonardi).

Cały film Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 w HD

Oryginalny tytuł Once Upon a Time in Mexico
Filmweb ocena 6.4 157,644 ocen
Zalukaj ocena 6.3 1,599 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Wszyscy święci New Jersey
Mumia powraca
Po prostu być
Złodziej i oszustka
Kochanice króla
Not-So Amazing
Pierwszy człowiek
A un paso de mí
Faceci w Czerni II
Jagodowa miłość
Nocna przygoda
Klient

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.