Pierwszy król

Pierwszy król

Jan. 31, 2019BE127 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Pierwszy król Cały Film PL

Opis filmu Pierwszy król


Osiemnastoletni bracia bliźniacy, Romulus (Alessio Lapice) i Remus (Alessandro Borghi), prowadzą niezmącone większymi troskami życie pasterzy nad rzeką Tyber. Dobrze się dogadują i łączy ich bardzo silna więź. Remus jest ambitnym człowiekiem – uważa, że jest w stanie przeciwstawić się woli bogów. Czuje, że już wkrótce zostanie królem miasta, które założy wraz z Romulusem. Nad braćmi ciąży jednak straszliwe fatum. Interesująca historia nawiązująca do znanej włoskiej legendy o powstaniu Rzymu.

Cały film Pierwszy król dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Pierwszy król w HD

Oryginalny tytuł Il primo re
Filmweb ocena 6.5 5,145 ocen
Zalukaj ocena 7.1 874 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Sexo salvaje
Martyrs. Skazani na strach
Przepowiednia
Kids in Love
Kickboxer: Odwet
Shazam!
Powrót z zaświatów
American Badger
Jeźdźcy sprawiedliwości
Ostatni Paradiso
Jak dogryźć mafii
Pasażer

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.