Piła IV

Piła IV

Myślisz, że to koniec... ale gra dopiero się rozpoczęła.Oct. 25, 2007USA95 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Piła IV Cały Film PL

Opis filmu Piła IV


Kontynuacja wydarzeń z poprzedniej, trzeciej części. Jigsaw, Amanda i doktor Lynn umierają. Jedynie przy życiu zostaje Jeff, wplątany w nową grę zabójcy. Może on uciec z budynku, bądź uratować swoją córkę, która jest gdzieś uwięziona. Postanawia uratować córkę. Zostaje wplątany w kolejną grę przygotowaną przez Jigsawa. Odkrywa, że wszystko to było już od dawna zaplanowane. Kolejna część historii maniakalnego zabójcy, torturujący ludzi w bardzo wyrafinowany sposób.

Cały film Piła IV dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Piła IV w HD

Oryginalny tytuł Saw IV
Filmweb ocena 5.9 145,800 ocen
Zalukaj ocena 6.2 2,739 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

10 x 10
Money Plane
Ballistic: Ecks vs. Sever
Snajper: Ostatni strzał
Searching
Dead Water
Baise-moi
Sinister 2
Witajcie w dżungli
Saw: Heritage
Pitbull
Obecność

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.