Polowanie

Polowanie

Mar. 11, 2020USA90 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Polowanie Cały Film PL

Opis filmu Polowanie


Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani… w bardzo nieoczywistym celu. Tym celem jest tytułowe polowanie. W cieniu internetowej teorii spiskowej grupa wybrańców gromadzi się w oddalonym domostwie, aby polować na zwykłych ludzi w ramach… sportu. Ale wybrańcy nie wiedzą, że jedna z tych, na których będą polować zna tę grę lepiej niż oni. Sytuacja się zmienia, a role odwracają. Pozbywając się kolejnych osób, Crystal dociera do tajemniczej kobiety (Hilary Swank), która stoi w samym centrum tej przerażającej gry.

Cały film Polowanie dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Polowanie w HD

Oryginalny tytuł The Hunt
Filmweb ocena 6.5 90,295 ocen
Zalukaj ocena 6.7 2,010 ocen

Reżyser


Craig Zobel
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Hellraiser VI: Droga do Piekła
Maniac
ONE PIECE 〜アドベンチャー オブ ネブランディア〜
S.W.A.T. Jednostka Specjalna
Beber de tu sangre
Annabelle: Narodziny zła
Separation
Combat Wombat
Halloween Returns
Bleach
Jeźdźcy sprawiedliwości
Hubie ratuje Halloween

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.