Poza świadomością

Poza świadomością

Sep. 06, 2001USA84 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Poza świadomością Cały Film PL

Opis filmu Poza świadomością


Czwórka przyjaciół z liceum – Cassie, Annabel, Matt i Sean – rozpoczyna studia. Razem idą na imprezę do klubu mieszczącego się w starym kościele. Zabawa jest nieszczególna: dziewczętom nie dają spokoju dwaj dziwni mężczyźni w maskach, a Matt i chłopak Cassie, Sean, kłócą się. W drodze powrotnej zdenerwowana Cassie nie uważa za kierownicą. Dochodzi do tragicznego wypadku; Sean ginie na miejscu. Od tej chwili dziewczynę prześladują wizje, w których nieustannie widzi ukochanego.

Cały film Poza świadomością dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Poza świadomością w HD

Oryginalny tytuł Soul Survivors
Filmweb ocena 3.9 8,918 ocen
Zalukaj ocena 4.6 132 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Jestem legendą
Mroczny Rycerz Powstaje
Those Who Wish Me Dead
Transporter: Nowa moc
Parasite
Redemption Day
The Scientist
W nieskończoność
John Wick 3
Ręka Boga
UFO
W lesie dziś nie zaśnie nikt

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.