Przyjaciel domu

Przyjaciel domu

Feb. 25, 2019USA126 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Przyjaciel domu Cały Film PL

Opis filmu Przyjaciel domu


Nicole (Dakota Johnson) i Matt (Casey Affleck) wiodą cudowne życie, wychowując dwójkę wspaniałych córek, gdy nagle na ich barki spada druzgocąca diagnoza – rak. Na wieść o chorobie Nicole, ich najlepszy przyjaciel z czasów studiów Dane (Jason Segel) na czas terapii decyduje się zamieszkać wraz z nimi, by odciążyć Matta w codziennych obowiązkach. Pełen empatii i pozytywnej energii „wujek” Dane wnosi w życie rodziny powiew optymizmu, niezbędny, by przetrwać trudny okres choroby. Wraz z jej postępem przyjacielski układ, który początkowo miał być krótkoterminowym wsparciem, zaczyna się przedłużać, zacierając granice między przyjaźnią a rodziną.

Cały film Przyjaciel domu dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Przyjaciel domu w HD

Oryginalny tytuł Our Friend
Filmweb ocena 7.3 8,693 ocen
Zalukaj ocena 7.2 168 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Mujeres arriba
Wykolejona
Następcy
Mention particulière: Bienvenue dans l’âge adulte
Kopciuszek
Awakening the Zodiac
Gdzie jest Dory
ワンピース
A Prayer Before Dawn
American Pie: Wesele
Cherry: Niewinność utracona
Duże dzieci

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.