Richie – król rapu

Richie – król rapu

Oct. 01, 2021Netherlands89 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Richie – król rapu Cały Film PL

Opis filmu Richie – król rapu


Film opowiada historię Richiego, najpopularniejszego rapera w Holandii. Pewnego wieczoru Richie pada ofiarą brutalnego ataku ze strony grupy nastolatków, którzy okradają go z tego, co ma najcenniejszego — drogiego zegarka. Kiedy nagrania z upokarzającego napadu trafiają do Internetu, ciężko wypracowana reputacja Richiego zostaje zdruzgotana. Czy uda mu się uratować wizerunek, czy będzie to koniec jego kariery?

Cały film Richie – król rapu dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Richie – król rapu w HD

Oryginalny tytuł Forever Rich
Filmweb ocena 5.5 558 ocen
Zalukaj ocena 5.9 16 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

A więc wojna
Tani cwani
A Perfect Plan
Ajeeb Daastaans
Amelia
Rok na całe życie
Opiekunka: Demoniczna królowa
Kate i Leopold
Czas próby
Cud w celi nr 7
Platforma
Hotel Transylwania 2

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.