Small World

Small World

Co zrobisz, gdy porwą ci dziecko?Sep. 10, 2021Unknown117 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 ocen

Small World Cały Film PL

Opis filmu Small World


Small World Cały film to tutaj Patryk Vega pokaże historię dziewczynki, która zostaje porwana z polskiej wsi. Udaje się ją odnaleźć dopiero po 14 latach. „Small world” ma przedstawić trzy perspektywy: ofiary, jej rodziców i porywacza. Film który swoją premierę miał 10 września wstrząsnął polskim społeczeństwem i nie tylko. Patryk Vega postarał się o to aby film trafił tez do innych krajów. W tym celu film został przedstawiony również w wersji anglojęzycznej. Wstrząsające sceny mocno dały do myślenia rodzicom i nie tylko. Opisywana historia w filmie mocno uderza w każdego który ogląda cały film Small World online.

Historia zaczyna się od porwania dziecka wprost sprzed domu. Dziewczynka w wieku przedszkolnym zostaje porwana i wywieziona na wschód od Polski. Podczas całego filmu widzimy starania funkcjonariusza w celu rozstrzygnięcia sprawy. Dziewczynka trafia do nowej „rodziny” gdzie głową jest sam ojciec. Jak później się okazuje jest to pedofil który otrzymuje porywane dzieci. Dziewczynka przez lata poznaje mroczny świat seksu i pieniędzy oraz nielegalnych działań.

Przez cały film możemy dostrzec dramatyczne sceny matki oraz poszukujących małej dziewczynki osób. Po paru latach i odwiedzeniu kilku krajów dziewczyna już dorosła wraca do kraju do swojej matki.

Gdzie oglądać online cały film Small World ? Nasza platforma VOD-TV oferuję dostęp do filmu online w najlepszej jakości HD. Nasza baza posiada filmy i seriale serwisów CDA oraz Zalukaj. Wybierz swój ulubiony film i oglądaj razem z nami. Small World – najbardziej wstrząsający film 2021 roku autorstwa Patryka Vegi. Oglądaj w HD Online.

Small World Cały FIlm


Cały film Small World dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Small World w HD

Oryginalny tytuł Small World
Filmweb ocena 5.8 104 ocen
Zalukaj ocena 4.2 6 ocen
Udostępnień4

Podobne tytuły

Ana
Whiplash
Millerowie
Murder Bury Win
Focus
The Comeback Trail
After We Fell
Moulin Rouge!
Dinner in America
தர்பார்
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
K-9 – Prywatny detektyw

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.