Straceńcy

Straceńcy

Feb. 19, 2021USA111 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Straceńcy Cały Film PL

Opis filmu Straceńcy


Uzależniona od narkotyków para od dawna żyje na ulicy, zmagając się każdego dnia ze swoim nałogiem. Kiedy pewnego dnia nieznajomy mężczyzna wyciąga do nich pomocną dłoń i oferuje leczenie w klinice odwykowej w Los Angeles, postanawiają skorzystać z okazji i rozpocząć terapię. Na miejscu okazuje się, że prowadzony przez doktor White odwyk to tak naprawdę przykrywa dla nielegalnych eksperymentów, przeprowadzanych na znalezionych na ulicy narkomanach. Inicjator całego zamieszania, Wood i jego wspólnik Vin dostrzegają w jednym z narkomanów kogoś więcej, niż tylko kolejnego królika doświadczalnego. Oferują mu pracę rekrutera. Od teraz Utah, w zamian za dach nad głową i dostęp do narkotyków ma szukać na ulicy podobnych do siebie straceńców, których zniknięciem nikt nie będzie się przejmował…

Cały film Straceńcy dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Straceńcy w HD

Oryginalny tytuł Body Brokers
Filmweb ocena 6.3 2,386 ocen
Zalukaj ocena 6.6 51 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

American Assassin
The Highwaymen
Księgowy
Grzeszna miłość
Niebezpieczny umysł
Plan A
Cut Throat City
Spotlight
007: Śmierć Nadejdzie Jutro
American Psycho
Braven
Gold

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.