Szkoła czarownic: Dziedzictwo

Szkoła czarownic: Dziedzictwo

Oct. 28, 2020USA94 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Szkoła czarownic: Dziedzictwo Cały Film PL

Opis filmu Szkoła czarownic: Dziedzictwo


„Szkoła czarownic: Dziedzictwo” to kontynuacja przebojowego filmu fantasy „Szkoła czarownic” z 1996 roku. W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith, trafia do nowej szkoły po tym, jak przeprowadziła się do domu ojczyma. Lilith dołącza do grupy nastoletnich czarownic. Dziewczyny eksperymentują z czarami i magią. Podobnie, jak w pierwszym filmie „Szkoła czarownic” także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.

Cały film Szkoła czarownic: Dziedzictwo dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Szkoła czarownic: Dziedzictwo w HD

Oryginalny tytuł The Craft: Legacy
Filmweb ocena 4.5 11,570 ocen
Zalukaj ocena 6.4 498 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Miraculous
Step Up 4 – Taniec zmysłów: Revolution
Wilkołak: Bestia Wśród nas
Circle
Wirtualne imperium
Najdłuższa podróż
Winchester. Dom duchów
Jeepers Creepers: Reborn
Nowe szaty króla
Nikt nie ujdzie z życiem
The Wolf of Snow Hollow
Bejrut

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.