Ted

Ted

Wypchajcie się wszyscy!Jun. 29, 2012USA107 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Ted Cały Film PL

Opis filmu Ted


Marzenia mają niezwykłą moc. Ale uważaj, czego sobie życzysz, bo możesz mieć pecha i życzenie ci się spełni… Mały John pragnął, by jego pluszowy miś Ted ożył. I tak się stało, a Ted dorósł razem z Johnem (Mark Wahlberg). Teraz obaj lubią strzelić sobie browarka, zapalić zioło i jednakowo bimbają na obowiązki. Z tym tylko, że Ted wysyła do firmy zabawkarskiej skargi, bo uszyto go bez pewnego ważnego męskiego organu, a John znalazł sobie dziewczynę. I to właśnie Lori (Mila Kunis) ma tak dosyć pyskatego pluszaka, sprowadzającego do domu różne panienki, że stawia Johnowi warunek: Ted musi się wynieść z ich życia. Ale jak rozstać się z kimś, kto czasem bywa cyniczny i złośliwy, ale towarzyszy ci od lat i jest twoim najlepszym kumplem? [opis dystrybutora dvd]

Cały film Ted dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Ted w HD

Oryginalny tytuł Ted
Filmweb ocena 6.9 587,196 ocen
Zalukaj ocena 6.4 10,090 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

George prosto z drzewa 2
Hunter x Hunter: Phantom Rouge
Co się zdarzyło w Las Vegas
Weathering with You
Dinner in America
Sezon na misia 2
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Faking a Murderer
Speed Racer
Harmidom – Film
Straszne historie
Na pewno, być może

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.