The Car: Road to Revenge

The Car: Road to Revenge

Jan. 08, 2019USA89 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

The Car: Road to Revenge Cały Film PL

Opis filmu The Car: Road to Revenge


W zrujnowanym cyberpunkowym mieście nękanym przestępczością i korupcją pozbawiony skrupułów prokurator okręgowy zostaje brutalnie zamordowany i wyrzucony z budynku na swój nowy samochód. W tajemniczy sposób prokurator okręgowy i jego samochód powracają do życia jako jedna istota z pragnieniem zemsty. Niesamowity samochód pozbawiony kierowców wyrusza w bezwzględny szał wymuszający zemstę na przestępcach, którzy go zamordowali.

Cały film The Car: Road to Revenge dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film The Car: Road to Revenge w HD

Oryginalny tytuł The Car: Road to Revenge
Filmweb ocena 4 999 ocen
Zalukaj ocena 6.4 79 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Gothika
Wonder Woman: Bloodlines
The Devil Below
Misja Greyhound
Mistrz miecza
Cold Blood
Syn
Ścigane
Dreamcatcher
Plan ucieczki
Barbie & Kendra Save the Tiger King
Zabawa w pochowanego

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.