Thor: Mroczny świat

Thor: Mroczny świat

Oct. 30, 2013USA112 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Thor: Mroczny świat Cały Film PL

Opis filmu Thor: Mroczny świat


Thor: Mroczny świat to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Światów przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów Thor i Avengers, Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.

Cały film Thor: Mroczny świat dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Thor: Mroczny świat w HD

Oryginalny tytuł Thor: The Dark World
Filmweb ocena 6.8 630,420 ocen
Zalukaj ocena 6.6 13,956 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Szklana Pułapka 5
Aligator kontra Anakonda
Deadpool 2
Away
Czarny rycerz
Czarownica 2
Gęsia skórka 2
Russian Raid
Ben 10: Wyścig z czasem
Pokemon: Siła jest w nas !
Trójgłowy rekin atakuje
Dwunastu odważnych

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.