To właśnie miłość

To właśnie miłość

Bardzo romantyczna. Bardzo zabawna.Sep. 07, 2003United Kingdom135 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

To właśnie miłość Cały Film PL

Opis filmu To właśnie miłość


Film ten przedstawia losy pozornie nie mających ze sobą nic wspólnego mieszkańców Anglii, tak naprawdę oprócz przedstawionych tu postaci można by ukazać wiele innych osób, ponieważ tą łączącą ich rzeczą jest miłość do innych osób. Jednak te przedstawione postacie na pewno są jednymi z ciekawszych przypadków. Są to premier, który pierwszego dnia w pracy zakochuje się w swojej specjalistce od kateringu; para, która poznała się na planie filmu pornograficznego; sekretarka zakochana w żonatym szefie; pracownica firmy, która kocha się w swoim współpracowniku od ponad dwóch lat i nigdy mu o tym nie powiedziała; mężczyzna zakochany w kobiecie, z którą ożenił się jego najlepszy przyjaciel; pisarz zakochany w swojej sprzątaczce, która nie zna ani jednego słowa po angielsku i kilka innych, podobnie beznadziejnych przypadków.

Cały film To właśnie miłość dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film To właśnie miłość w HD

Oryginalny tytuł Love Actually
Filmweb ocena 7.6 468,440 ocen
Zalukaj ocena 7.1 5,344 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Ostatni król
Pomniejszenie
Kurz, pot i łzy
Cut Throat City
Bohater miesiąca
Im więcej, tym przyjemniej
Uczciwy złodziej
Przyciąganie 2
Pool Party ’15
Dobosz
Siedem sióstr
Robot Chicken: Star Wars

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.