Transporter: Nowa moc

Transporter: Nowa moc

Zasada 1 nigdy nie zmienić umowy. Zasada 2 bez nazwisk. Zasada 3 nigdy nie otwierać przesyłki.Sep. 02, 2015BE96 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Transporter: Nowa moc Cały Film PL

Opis filmu Transporter: Nowa moc


Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na malowniczej Francuskiej Riwierze nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

Cały film Transporter: Nowa moc dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Transporter: Nowa moc w HD

Oryginalny tytuł The Transporter Refueled
Filmweb ocena 5.2 40,947 ocen
Zalukaj ocena 5.5 1,192 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Bad Company – Czeski łącznik
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
CSI: Immortality
Mścicielki Grimmów
28 Dni Później
Jackass 3D
Jądro Ziemi
Godzilla vs. Kong
Dom w Głębi Lasu
Batman: Mroczne Czasy
Final Kill
Piła 3D

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.