Tylko Ciebie chcę

Tylko Ciebie chcę

Czy można zapomnieć pierwszą miłość?Jun. 22, 2012Spain124 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Tylko Ciebie chcę Cały Film PL

Opis filmu Tylko Ciebie chcę


Hache po dwóch latach spędzonych w Londynie, powraca do Barcelony. Wszyscy i wszystko wokół niego się zmieniło. On też. Ale jedna rzecz pozostała taka sama. Bohater nie może zapomnieć Babi, wielkiej miłości swojego życia. Babi ułożyła swoje życie i jest zaręczona z innym mężczyzną. Hache zmienia środowisko, przyjaciół, pracę W ten sposób spotyka Gin, zwariowaną dziewczynę, z którą zaczyna flirt. Czy jednak mężczyzna potrafi zapomnieć o swoich uczuciach do Babi?

Cały film Tylko Ciebie chcę dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Tylko Ciebie chcę w HD

Oryginalny tytuł Tengo ganas de ti
Filmweb ocena 6.9 14,825 ocen
Zalukaj ocena 7.3 1,396 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Amina
Centralne Biuro Uwodzenia
Os Dez Mandamentos: O Filme
Most szpiegów
Między słowami
Był sobie pies 2
Líbranos del mal
Burzowy armagedon
Isi & Ossi
Mr. Deeds – Milioner z przypadku
Historia zemsty
Kod 8

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.