Uprowadzona 2

Uprowadzona 2

Kiedyś porwali mu córkę. Teraz przyszli po niego.Sep. 27, 2012France91 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Uprowadzona 2 Cały Film PL

Opis filmu Uprowadzona 2


Kilka lat po wydarzeniach, które miały miejsce w Paryżu, emerytowany agent CIA Bryan Mills (Liam Nesson) jest po raz kolejny zmuszony do podjęcia działań, aby chronić swoją rodzinę przed grupą gangsterów. Podczas rodzinnych wakacji w Stambule Bryan wraz z żoną Leonore (Famke Janssen) zostają porwani. Porywacz to Murad Hodża (Rade Šerbedžija), który poszukuje zemsty za torturowanie i zabicie syna Marko. Bryan ponownie będzie musiał wykorzystać zaawansowane techniki sił specjalnych i z pomocą córki Kim (Maggie Grace) walczyć z porywaczami.

Cały film Uprowadzona 2 dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Uprowadzona 2 w HD

Oryginalny tytuł Taken 2
Filmweb ocena 6.3 297,872 ocen
Zalukaj ocena 6.3 5,382 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Legion Samobójców 2
To my
Cerebrum
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time
Noc Oczyszczenia
Godzilla
Szybcy i Wściekli 5
Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
Illang: Wilcza brygada
Herkules
Zabawa w pochowanego
Ostatni posterunek

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.