Uwięzione

Uwięzione

May. 07, 2021USA86 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Uwięzione Cały Film PL

Opis filmu Uwięzione


Mena Suvari i Jasper Polish w klaustrofobicznym thrillerze producentów „W sieci kłamstw” i „Kodeksu sprawiedliwego”. Pracująca w ogromnym, naszpikowanym elektroniką supernowoczesnym magazynie na przedmieściach Maggie wraz ze swoją nastoletnią córką przypadkiem są świadkami ostrej wymiany zdań między jej szefem a dwójką zamaskowanych mężczyzn żądających wydania zdeponowanych gdzieś na terenie obiektu cennych kosztowności. W pewnym momencie jeden z napastników sięga po broń i zabija swojego rozmówcę. Przerażona Maggie musi wykorzystać swoją znajomość pełnego skrytek i zakamarków miejsca, by wyprowadzić w pole pragnących dopaść je bandytów.

Cały film Uwięzione dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Uwięzione w HD

Oryginalny tytuł Locked In
Zalukaj ocena 6.7 6 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

How It Ends
Shazam!
Terminator 3: Bunt maszyn
60 Sekund
Młodzi Tytani: Akcja! Film
Zombie Express
The Forever Purge
Blackway
Daredevil
The Old Guard
The Condemned 2
Escape Room 2

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.