Uwięzione

Uwięzione

May. 07, 2021Unknown86 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Uwięzione Cały Film PL

Opis filmu Uwięzione


Mena Suvari i Jasper Polish w klaustrofobicznym thrillerze producentów „W sieci kłamstw” i „Kodeksu sprawiedliwego”. Pracująca w ogromnym, naszpikowanym elektroniką supernowoczesnym magazynie na przedmieściach Maggie wraz ze swoją nastoletnią córką przypadkiem są świadkami ostrej wymiany zdań między jej szefem a dwójką zamaskowanych mężczyzn żądających wydania zdeponowanych gdzieś na terenie obiektu cennych kosztowności. W pewnym momencie jeden z napastników sięga po broń i zabija swojego rozmówcę. Przerażona Maggie musi wykorzystać swoją znajomość pełnego skrytek i zakamarków miejsca, by wyprowadzić w pole pragnących dopaść je bandytów.

Cały film Uwięzione dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Uwięzione w HD

Oryginalny tytuł Locked In
Filmweb ocena 4.1 498 ocen
Zalukaj ocena 6.4 10 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Backdraft 2
映画 賭ケグルイ
Mroczny Rycerz
Kuloodporni 2
Arka przetrwania
Transformers: Wiek Zagłady
Policjanci i rasizm
Wystrzałowa Miss
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
Split
बाघी
Taxi 4

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.