Voyagers

Voyagers

Apr. 08, 2021USA108 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Voyagers Cały Film PL

Opis filmu Voyagers


W obliczu zagrożenia przyszłości rasy ludzkiej grupa młodych mężczyzn i kobiet – wyhodowanych dla inteligencji i posłuszeństwa – wyrusza na wyprawę, aby skolonizować odległą planetę. Kiedy odkrywają niepokojące sekrety misji, przeciwstawiają się ich treningowi i zaczynają odkrywać swoją najbardziej prymitywną naturę. Gdy życie na statku pogrąża się w chaosie, wkrótce pochłonie ich strach, żądza i nienasycony głód władzy.

Cały film Voyagers dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Voyagers w HD

Oryginalny tytuł Voyagers
Filmweb ocena 5.4 13,179 ocen
Zalukaj ocena 6.3 336 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Fronteras
Tajny dziennik
3D彼女 リアルガール
Poza podejrzeniem
10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
Zjadacz grzechów
Little Fish
Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
Kształt wody
Blood Brother
Czerwona Planeta

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.