Wilkołak: Bestia Wśród nas

Wilkołak: Bestia Wśród nas

Oct. 09, 2012USA93 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Wilkołak: Bestia Wśród nas Cały Film PL

Opis filmu Wilkołak: Bestia Wśród nas


Podczas gdy w świetle księżyca, tajemnicze stworzenie terroryzuje wioskę, młody człowiek – Daniel (Guy Wilson) – stara się przekonać doświadczoną grupę łowców wilkołaków, aby mógł uczestniczyć w ich wyprawie mającej na celu zgładzenie bestii. Jednakże kiedy mieszkańcy wioski atakowani są jeden po drugim i sami stają się okrutnymi potworami, Daniel zaczyna się obawiać, że jego największy wróg jest kimś znacznie mu bliższym niż można to sobie wyobrazić.

Cały film Wilkołak: Bestia Wśród nas dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Wilkołak: Bestia Wśród nas w HD

Oryginalny tytuł Werewolf: The Beast Among Us
Filmweb ocena 5.1 6,198 ocen
Zalukaj ocena 5.9 161 ocen

Reżyser


Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Nienawistna ósemka
Paper Spiders
బాహుబలి:ద బిగినింగ్
Billie Holiday
Terapia do Medo
火星异变
The Djinn
Murder Bury Win
Ludzka stonoga 3
Echo
Morderstwo w Orient Expressie
Monstruosamente Solo

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.