Zatrzyj ślady

Zatrzyj ślady

Jun. 29, 2018Canada110 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 ocen

Zatrzyj ślady Cały Film PL

Opis filmu Zatrzyj ślady


W filmie „Leave No Trace” poznajemy Willa, weterana wojennego, który cierpi na zespół stresu pourazowego. Mieszka w parku publicznym w stanie Oregon ze swoją 13-letnią córką Tom. Są praktycznie odizolowani od świata. Czasami idą do miasta po zakupy. Pewnego dnia Willa i Tom zauważa biegający mężczyzna, który zawiadamia policję o dwóch bezdomnych osobach w lesie. Policjanci i psychologowie po przesłuchaniu Willa i Tom oferują im mieszkanie socjalne. Ojciec z córką nie potrafią się jednak dostosować.

Cały film Zatrzyj ślady dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Zatrzyj ślady w HD

Oryginalny tytuł Leave No Trace
Filmweb ocena 7.2 55,479 ocen
Zalukaj ocena 6.8 848 ocen
Udostępnień0

Podobne tytuły

Lady M.
Baise-moi
In The Heights
Nigdy nie będę twoja
Virgen de San Juan
薄暮
Młody Mesjasz
Czas mroku
Dwunastu odważnych
47 Roninów
Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi
Mulholland Drive

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.