Złodziej i oszustka

Złodziej i oszustka

Jul. 12, 2019USA100 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocen

Złodziej i oszustka Cały Film PL

Opis filmu Złodziej i oszustka


Ivan (Theo James) to nieuchwytny złodziej, którego specjalnością są dzieła sztuki, wykradane bogatym kolekcjonerom z Los Angeles. Elyse (Emily Ratajkowski) jest aspirującą aktorką, której karierę w Hollywood komplikuje mroczna przeszłości i rosnące długi. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Ivana. Jego specjalnością jest omijanie zabezpieczeń i perfekcyjne kradzieże. Ona jest mistrzynią uwodzenia, która zmienia swój wygląd i tożsamość w mgnieniu oka. Razem łączą siły, organizując ostatni śmiały skok, który ma im przynieść fortunę. Ale życie potrafi wywrócić do góry nogami nawet najbardziej misterny plan…

Cały film Złodziej i oszustka dostępny online

Film jest dostępny online w najlepszej jakości HD. Możesz już teraz go oglądać bez reklam i limitów. Uruchom odtwarzacz aby rozpocząć oglądanie. Zalukaj razem z nami na najlepszy film! Cały film dostępny w wersji PL.

Oglądaj film Złodziej i oszustka w HD

Oryginalny tytuł Lying and Stealing
Filmweb ocena 5.4 5,251 ocen
Zalukaj ocena 6 215 ocen

Reżyser


Matt Aselton
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Błękitna fala
Nikt
Kickboxer: Odwet
Ja, Irena i Ja
Epoka Lodowcowa: Wielkanocne Niespodzianki
Pan Wypadek
Minionki
Barbershop
Jestem wszystkimi dziewczynami
Shrek Trzeci
Wampiry kontra Bronx
Lucia i seks

VOD-TV to najlepszy serwis gdzie możesz oglądać cały film online. Posiadamy największy zbiór filmów online oraz seriali. U nas znajdziesz 99% filmów które szukasz. Wszystkie pozycje są dostępne online bez limitu. Każdy widz zalukaj oraz cda może również korzystać z naszego serwisu. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu! VOD -TV - Twoja rozrywka w jednym miejscu.