close icon
page-title
Królestwo zwierząt
Królestwo zwierząt

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Le Règne animal
 • Język oryginalny: Francuski
 • Kraj produkcji: Belgia, Francja
 • Reżyser: StudioCanal

Gdzie obejrzeć Królestwo zwierząt 2023 cały film online LEKTOR PL?

star7.1
538Ocen
date2023
loader

Recenzje

 • avatar

  EdiHejka

  |5 godziny temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  BoxsetBinge

  |2 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odtwarzania...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  WatchWizard

  |2 dni temu
  To było coś innego...na plus oczywiście
 • avatar

  KineticKino

  |9 dni temu
  dziewczyny czy myslicie o tym samym jak patrzycie na ta sukienke z wystawy? 💯
 • avatar

  AnimeAficionado

  |10 dni temu
  Jest okay, ale bez fajerwerkuw
 • avatar

  FantasyFanatic

  |11 dni temu
  Czuć, że ma swoje lata, ale klasa sama w sobie
 • avatar

  CinematicSoul

  |11 dni temu
  legit jest ta stronka?
 • avatar

  Matek

  |13 dni temu
  Mocna ocena 7.1 sugeruje, że to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
 • avatar

  FilmFervor

  |13 dni temu
  ktoś wie jak odpalić? czytałem że trzeba przeklikać reklamy ale nwm jak
 • avatar

  MatPat

  |14 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!

Trailer

Spis treści

Kim są aktorzy głównych ról?

Królestwo zwierząt to poruszający dramat science-fiction, który przyciąga uwagę nie tylko intrygującą fabułą, ale także znakomitą obsadą aktorską. Wśród gwiazd tej produkcji możemy zobaczyć między innymi takie znamienite nazwiska jak Léa Seydoux, Idris Elba oraz Paul Walter Hauser.

Léa Seydoux, znana z ról w takich hitach jak "Spectre", "Midnight in Paris" czy "Niebieski jest najtrudniejszy kolor", wciela się w postać Leny, żony głównego bohatera François. To właśnie poszukiwania tej zmutowanej hybrydy stoją się głównym wątkiem filmu Królestwo zwierząt.

Z kolei nominowanego do Oscara Idrisa Elbę będziemy mogli podziwiać jako samego François. Ten charyzmatyczny aktor, rozpoznawalny z takich dzieł jak "Pacyfik" czy "Przyszła wojna", z pewnością doda tej roli należytego rozmachu.

Królestwo zwierząt

Jak upłynęła produkcja dramatu?

Królestwo zwierząt wyreżyserowane zostało przez Jonathana Glazera, twórcę głośnych tytułów jak "Narodziny" oraz "Pod Skórą". Film Królestwo zwierząt zaczęto kręcić już w 2019 roku w różnych lokacjach na terenie Australii, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Całościowy budżet tej międzynarodowej produkcji wyniósł około 14,5 miliona dolarów.

Choć początkowo premierę Królestwa zwierząt zaplanowano na 2022 rok, to ostatecznie do kin dystrybuowany przez StudioCanal tytuł ten trafił w kwietniu 2023 roku. Był to jeden z najbardziej wyczekiwanych i intrygujących filmów minionej wiosny.

Gdzie obejrzeć cały film Królestwo zwierząt za darmo?

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć tej głośnej produkcji, to z pewnością obecnie jest ku temu dogodna pora. Cały film Królestwo zwierząt zadebiutował bowiem niedawno na platformach VOD, takich jak np. vod-tv.pl. Jest to więc doskonała okazja, by nadrobić tę pozycję w zaciszu własnego domu i bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Na serwisach VOD jak vod-tv.pl znajdziecie zresztą różne opcje oglądania Królestwa zwierząt. Możecie bowiem zdecydować się na wersję oryginalną z napisami PL lub skorzystać z polskiego lektora, co z pewnością zadowoli mniej wprawionych miłośników kina.

Dlaczego warto zobaczyć Królestwo zwierząt?

Królestwo zwierząt to niezwykły, poruszający film, który z pewnością warto zobaczyć z kilku powodów. Przede wszystkim mamy tu do czynienia z intrygującą, niedoścignioną w swej wizji, opowieścią science-fiction. Jej niecodzienna, nacechowana symboliką fabuła skłania do refleksji i uzmysławia człowiekowi jego kondycję wobec sił natury.

Poza tym Królestwo zwierząt to również film ze wszech miar atrakcyjny wizualnie. Pomimo niewielkiego jak na dzisiejsze czasy budżetu w wysokości 14,5 miliona dolarów, udało się tu stworzyć sugestywny, hipnotyzujący świat produkcji, który zachwyca dzięki znakomitej realizacji technicznej.

Nie można też zapominać o gwiazdorskiej obsadzie aktorskiej Królestwa zwierząt, która dodatkowo jest ogromnym atutem tej produkcji. Nic dziwnego, że gdy ten intrygujący film trafił na platformy VOD jak np. vod-tv.pl, stał się prawdziwym must-see dla każdego miłośnika ambitnego, lecz przy tym rozrywkowego kina.

Królestwo zwierząt

O czym opowiada fabuła tej futurystycznej historii?

Choć Królestwo zwierząt wpisuje się w konwencję science-fiction, to nie mamy tu do czynienia z typowym filmem gatunkowym. Jej akcja toczy się bowiem w niezbyt odległej przyszłości, gdzie za sprawą tajemniczej epidemii mutacji genetycznych, część ludzi zaczyna zmieniać się, ewoluując w stronę swych zwierzęcych przodków.

Jedną z takich "hybryd" jest kobieta imieniem Lena, żona głównego bohatera François. Gdy konwój przewożący ją i inne zmutowane istoty ulega wypadkowi, jej mąż wraz z nastoletnim synem Emilem rozpoczynają desperackie poszukiwania Leny. To ciekawa, niepokojąca wizja, która stawia wiele ważnych pytań o kondycję człowieka oraz jego miejsce we współczesnym świecie.

Czego możemy się spodziewać po obsadzie aktorskiej filmu?

Pomimo mocno symbolicznej i metaforycznej fabuły, Królestwo zwierząt nie jest produkcją skrajnie awangardową, czy niewartą uwagi dla masowego widza. Przeciwnie, przyciąga ona sporym gwiazdorstwem. W głównych rolach możemy bowiem podziwiać prawdziwe sławy wielkiego ekranu:

 • Léa Seydoux jako Lena (znana m.in. z roli Madeleine Swann w najnowszej odsłonie przygód Jamesa Bonda)
 • Idris Elba jako François (olśniewający w dreszczowcu "Bestia" z 2022 roku)
 • Paul Walter Hauser w jednej z ważniejszych ról drugoplanowych (doceniony za kreację w "Wielkich wędrowcach")

Taki znamienity tercet aktorski z pewnością będzie wielką atrakcją dla każdego kinomana. Możemy więc spodziewać się po obsadzie tego filmu znakomitych popisów gry aktorskiej, które tylko wzmocnią i tak już intrygujący przekaz dzieła.

Podobne filmy

Grzegorz Kazimierski

Grzegorz Kazimierski

Witajcie! Jestem twórcą tego pasjonującego portalu filmowego, gdzie każdy kadr to wędrówka przez emocje i refleksje. Moja miłość do kina i seriali przenika każdy kąt tej platformy. Recenzje, artykuły, analizy - to moja droga do dzielenia się fascynacją sztuką filmową. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, od klasyki po najnowsze premiery. Zapraszam Was do świata, gdzie światła kamer odsłaniają historie, a społeczność tworzy magię kinematografii. Dołączcie, a razem stworzymy niezapomniane chwile w kinowym świecie!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 538

Udostępnij