close icon
page-title
Monkey Man
Monkey Man

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Monkey Man
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Kanada, Singapur, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Thunder Road

Gdzie obejrzeć Monkey Man 2024 cały film online LEKTOR PL?

star7.2
320Ocen
date2024
date2h 01m

Skomentuj

 • avatar

  FantasyFanatic

  |5 godziny temu
  Czuć, że ma swoje lata, ale klasa sama w sobie
 • avatar

  FilmFervor

  |6 dni temu
  ktoś wie jak odpalić? czytałem że trzeba przeklikać reklamy ale nwm jak
 • avatar

  Matek

  |7 dni temu
  Mocna ocena 7.2 sugeruje, że to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
 • avatar

  MatPat

  |8 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo z filmami i wreszcie mam to. Ale warto się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  VibeViewer

  |8 dni temu
  ciekawe ile jeszcze ludzie będą narzekać że nie mogą odpalic filmu jak to takie łatwe iks de
 • avatar

  CinematicSoul

  |8 dni temu
  legit jest ta stronka?
 • avatar

  AnimeAficionado

  |8 dni temu
  Jest okay, ale bez fajerwerkuw
 • avatar

  EdiHejka

  |11 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  BoxsetBinge

  |11 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odpalania tego filmu...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  JollyJester

  |11 dni temu
  Oczekuję poprawy. Chcę oglądać filmy normalnie jak kiedyś!!!

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Jaki jest prawdziwy motyw zemsty Monkey Mana?

Monkey Man, film sensacyjny z 2024 roku, przedstawia historię byłego więźnia, który dopiero co odzyskał wolność i postanawia wymierzyć sprawiedliwość korporacyjnym szychom odpowiedzialnym za jego wcześniejsze uwięzienie. Chociaż jego motywacja na pierwszy rzut oka może wydawać się zwykłą zemstą, prawdziwe powody sięgają znacznie głębiej.

Podczas swojego pobytu w więzieniu, Monkey Man zaczął głęboko kwestionować system, który dopuścił do tego, by niewinni ludzie tacy jak on trafiali za kraty. Jego frustracja rosła wraz ze świadomością panującej w społeczeństwie chciwości i korupcji wielkich korporacji. Rozpoczął kampanię przeciwko skorumpowanym elitom, które traktują zwykłych ludzi niczym pionki we własnych gierkach o władzę i pieniądze.

Dlatego jego zemsta to tak naprawdę walka w obronie podstawowych praw człowieka i równości szans dla wszystkich obywateli, niezależnie od pozycji społecznej czy zasobności portfela. Monkey Man nie dąży do zwykłej wendety, ale do wywrócenia skorumpowanego systemu, który umożliwia panoszenie się korporacyjnej chciwości kosztem dobrobytu całego społeczeństwa.

Monkey Man

Co wydarzyło się podczas kręcenia filmu Monkey Man?

Powstawanie tej produkcji obfitowało w całą serię dramatycznych i zakulisowych wydarzeń, których długo nie zapomni żadna z osób zaangażowanych w projekt. Ekipa niemal cały czas natrafiała na niespodziewane kłopoty i przeszkody, które ostatecznie jednak udało się pokonać.

Największym wyzwaniem okazało się znalezienie odpowiednich lokacji do kręcenia scen ulicznych. Początkowo planowano kręcić materiał w Nowym Jorku, jednak ze względu na protesty aktywistów broniących praw zwierząt i niepokoje społeczne, realizacja przeniosła się do Toronto. Tam z kolei pojawiły się komplikacje związane z zezwoleniami na kręcenie w miejscach publicznych.

Na planie dochodziło też do poważnych nieporozumień między gwiazdorską obsadą a rozpoczynającym pracę reżyserem. Rozbieżności w interpretacji kluczowych scen niejednokrotnie prowadziły do długich przerw w zdjęciach i kłótni między artystami. Pomimo tych przeszkód, ostatecznie udało się wypracować kompromisy i zgromadzić materiał wystarczający do ukończenia filmu.

Gdzie Monkey Man wyruszył na poszukiwanie korporacyjnych szefów?

Główny bohater Monkey Mana, świeżo wyszedłszy na wolność, rozpoczyna pościg za skorumpowanymi dygnitarzami odpowiedzialnymi za jego niesłuszne więzienie. Jego polowanie na korporacyjne rekiny prowadzi go do rozmaitych zakątków kraju i świata.

Pierwszym przystankiem na trasie Monkey Mana jest Nowy Jork, gdzie miały miejsce wydarzenia rozpoczynające całą aferę. To tutaj odnajduje swoich pierwszych celów - urzędników skorumpowanych przez giganta farmaceutycznego. Jego podróż prowadzi go także do Los Angeles, gdzie odbywają się lukratywne przetargi i szalone imprezy branżowe, podczas których knute są kolejne nielegalne układy.

Jednak najbardziej spektakularne starcia rozgrywają się daleko za granicą. Monkey Man przemierza dżungle Amazonii, tropem potężnych koncernów drzewnych nielegalnie eksploatujących cenne zasoby naturalne. Dociera też do Afryki, gdzie korporacje wydobywcze rabują surowce mineralne z kraju ogarniętego wojną domową. Bez względu na to, jak daleko będzie musiał podjąć pościg, Monkey Man nie spocznie, dopóki nie rozliczeni dosięgnie największe akule pogrążonego w korupcji wielkiego biznesu.

Kiedy i gdzie można obejrzeć Monkey Man cały film online?

Film Monkey Man miał światową premierę 12 maja 2024 roku i od tego czasu jest stopniowo udostępniany na różnych platformach streamingowych na całym świecie. Fani kina akcji mogą już teraz cieszyć się oglądalną tej elektryzującej produkcji online.

W Polsce Monkey Man dostępny jest między innymi na popularnym serwisie VOD - vod-tv.pl. Widzowie mogą tam wypożyczyć lub kupić film w wersji z lektorem lub napisami. Podobnie, seans z tej świetnej produkcji odbędziemy również na innych znanych platformach takich jak Netflix, HBO GO czy Player. Oczywiście odbiorcy zawsze mogą również nabyć film na nośnikach fizycznych - Blu-ray lub DVD.

Jednak miłośnikom darmowych rozrywek również nic nie stoi na przeszkodzie, by rozkoszować się obrazem przygód Monkey Mana. Wiele stron udostępnia możliwość obejrzenia filmu online w dużej części za darmo. Przykładem może być cda.pl, zalukaj.pl czy też serwisy z ogłoszeniami wymiany plików wideo. Niezależnie od sposobu pozyskania, z pewnością warto zapoznać się z tą wciągającą opowieścią o walce z korporacyjną chciwością.

Monkey Man

Kto zagrał główną rolę w filmie Monkey Man?

W główną rolę wcielił się Brad Pitt, prawdziwa gwiazda Hollywood i ikona kina akcji. Ten zdobywca Oscara za rolę w filmie "Once Upon a Time... in Hollywood" ponownie pokazał swój kunszt aktorski, tym razem poświęcając się zupełnie innemu, bardziej przyziemnemu charakterowi.

Pitt doskonale uosabia Monkey Mana - byłego więźnia pałającego żądzą zemsty, który nie cofnie się przed niczym, by dopaść skorumpowanych korporacyjnych bonzów odpowiedzialnych za jego wcześniejsze uwięzienie. Aktor z ogromnym zaangażowaniem i realizmem sportretował wiarygodnego, twardego bohatera wytrwale dążącego do sprawiedliwości.

Obok Pitta na ekranie pojawia się również całe zastępy znakomitych gwiazd filmowych, w rolach czarnych charakterów i sojuszników głównego bohatera. Nie można również pominąć słynnego weterana kina akcji - Jacka Nicholsona, który w Monkey Manie powraca na ekrany kinowe po kilkuletniej przerwie. Obsada jest naprawdę imponująca i z pewnością przyczynia się do wysokiej jakości całej produkcji.

Gdzie obejrzeć Monkey Man cały film za darmo?

Obecnie legalnie i za darmo możemy obejrzeć Monkey Mana na kilku platformach internetowych. Serwisy takie jak cda.pl czy zalukaj.io oferują możliwość oglądania filmów w ramach finansowania z reklam.

Należy jednak pamiętać, że takie darmowe źródła często mają niższą jakość obrazu i dźwięku oraz częste przerywniki reklamowe. Dodatkowo dostępne są zwykle dopiero jakiś czas po premierze oficjalnej.

Dlatego dla prawdziwych kinomaniaków, chcących w pełni doświadczyć wszystkich atrakcji Monkey Mana, polecamy obejrzenie go w jakości HD na legalnych, płatnych platformach VOD - vod-tv.pl, Netflix lub Player. Ceny pojedynczego wypożyczenia oscylują w granicach kilkunastu złotych, co zdecydowanie warto wydać na tak porywającą produkcję akcji.

Podsumowanie

Monkey Man to pełna akcji opowieść o byłym więźniu żądnym zemsty na skorumpowanych korporacjach, które niesłusznie go uwięziły. Film zrealizowany z rozmachem, obsadzony gwiazdorską obsadą na czele z Bradem Pittem. Wciągająca fabuła przeplatana efektownymi scenami kaskaderskimi i błyskotliwym humorem. Nie możecie przegapić tej produkcji!

Monkey Mana możecie oglądać na różnych płatnych platformach VOD, takich jak Netflix, vod-tv.pl czy Player. Ale dla tych, którzy wolą darmową rozrywkę, film jest również dostępny na niektórych stronach internetowych finansowanych z reklam, np. cda.pl czy zalukaj.io. Niezależnie od wybranego źródła, Monkey Man z pewnością nie zawiedzie miłośników gatunku!

6 Podobnych Filmów

Grzegorz Kazimierski

Grzegorz Kazimierski

Witajcie! Jestem twórcą tego pasjonującego portalu filmowego, gdzie każdy kadr to wędrówka przez emocje i refleksje. Moja miłość do kina i seriali przenika każdy kąt tej platformy. Recenzje, artykuły, analizy - to moja droga do dzielenia się fascynacją sztuką filmową. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, od klasyki po najnowsze premiery. Zapraszam Was do świata, gdzie światła kamer odsłaniają historie, a społeczność tworzy magię kinematografii. Dołączcie, a razem stworzymy niezapomniane chwile w kinowym świecie!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 320

Udostępnij